Artykuły / Aktualności

Co w najbliższy weekend?

Czwartek, 14 Maja 2015

Zainteresowały nas i polecimy Wam trzy weekendowe propozycje. Pierwsze dwie to imprezy klubu  Vagabundus. Trzecia to propozycja Bialskiego Klubu Rowerowego -  niedzielny piknik na rowerach .
Macie po drodze?

W sobotę (16.05) klub Vagabundus wyrusza z Warszawy w stronę Ciechanowa. Na ok. 60-kilometrowej trasie rowerzyści będą mieli zamek w Ciechanowie, Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, a dalej miejscowości Gołymin, Szyszki, Strzegocin  i Nasielsk.

Wyjazd z Warszawy w okolicach 8 rano, w zależności od stacji, na której uczestnicy będą wsiadać. Powrót z Nasielska w godzinach popołudniowych, także pociągiem.

Więcej informacji TUTAJ.


W niedzielę natomiast odbędą się dwie warte zauważenia turystyczne imprezy rowerowe.

Tym razem warszawski klub Vagabundus wyruszy na wycieczkę w Okolice Żyrardowa (trasa ok.60km)

Wyjazd z warszawy w okolicach godz.8.00 - w zależności od stacji kolejowej, na której wsiadać będą uczestnicy. Powrót w godzinach popołudniowych.

Więcej informacji TUTAJ.


Jeśli natomiast  ktoś jest dalej od centrum kraju, na przykład gdzieś na ścianie wschodniej, w okolicach Białej Podlaskiej, to może dołączyć do Bialskiej Majówki Rowerowej. To szósta edycja imprezy. Organizatorem rajdu jest Bialski Klub Rowerowy. To impreza typowo rodzinna, oprócz rajdu, czeka Was piknik, konkursy i inne niedzielne  rozrywki.

Organizatorzy pomyśleli nawet o śpiochach - start imprezy 10.00.

Więcej informacji TUTAJ.

Komentarze

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy! :)