Artykuły / Aktualności

Majówki spędzaj wyjątkowo!

Czwartek, 05 Maja 2016

Maj to miesiąc wyjątkowy. Już ciepły, ale jeszcze nieupalny. To właśnie teraz najchętniej wsiadamy na rowery, planujemy majówki w plenerze, zwiedzamy okolice i upajamy się zapachem kwitnących jabłoni.


W całym kraju pojawiają się propozycje wspólnych wypraw i wydarzeń masowych. Nas, póki co, zainteresowały trzy:


Radom, 8 maja

radom

Mieszkańcy świętować będą 130-lecie sprowadzenia pierwszego bicykla do miasta. Szczęśliwym właścicielem jednośladu był Konstanty Sokołowski, który dał początek rowerowemu ruchowi w Radomiu.

W ramach świętowania odbędzie się parada, scenki historyczne, festyn rodzinny, a wszystko to w atmosferze wspólnej miłości do rowerów.

Więcej o wydarzeniu znajdziecie TU.


Świdnin, 14 maja

świdnin

W zachodniopomorskiem sympatyczna inicjatywa rowerowa - IV tura 32. Rajdu na Raty. Trasa liczyć będzie 52 km, ze Świdnina do Przyrzecza i torfowiskowych lasów karsiborskich, gdzie znajduje się najpiękniejsza w powiecie ścieżka przyrodnicza.

Szczegóły TU.


fot. Wiesław Wieczorek


27 - 29 maja 2016, Krynica Zdrój

womenfest

Na koniec coś dla ambitnych i wymagających kobiet.  Szprycha.org.pl i  Fundacja Teraz Twój Ruch zapraszają kobitki na pierwszy Bike Woman’s Only Fest. Jak zapewniają organizatorzy (a może organizatorki właśnie), niezależnie czy jeździcie na szosie, MTB, Enduro czy DH, ta impreza przeznaczona jest właśnie dla Was.

A zatem, kobiety do boju! 

Komentarze

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy! :)